Novinky

Rozšíření naší působnosti
Rozšiřujeme naše vyšetřovací možnosti, přímo v ordinaci provádíme odběry krve i dalších materiálů, provádíme nové vyšetřovací postupy, např. vyšetření FENO, které slouží ke zlepšení diagnostiky některých stavů a monitorování úspěšnosti léčby, dále zátěžové funkční testy a další.

Významně rozšiřujeme ordinační dobu, ordinace bude fungovat v dopoledních i odpoledních hodinách 5 dní v týdnu.
Adresa ordinace
Alergologická a imunologická ordinace Mladá Boleslav
Naleznete nás na adrese Nerudova 691/19 Mladá Boleslav, v nově zrekonstruované budově na křižovatce Nerudova / Bezručova. Pěšky dosažitelné od Bondy Centra (hlavního autobusového nádraží) do 10 minut.

Pokud přijedete vozidlem, lze většinou zaparkovat přímo před budovou. Pouze upozorňujeme, že ulice Nerudova je jednosměrná, je nutno přijet z ulic Havlíčkova nebo Palackého, přes ulici Bezručova.
Antigenní testy na Covid-19
Od 22.2.2021 provádíme po předchozí telefonické domluvě preventivní antigenní testy na Covid-19 výtěrem z nosohltanu v rámci celoplošného testování obyvatelstva hrazeného zdravotní pojišťovnou maximálně 1x za 3 dny i u pacientů dosud u nás neregistrovaných.

U pacientů registrovaných v naší ambulanci provádíme tyto testy v rámci diagnostiky během prvního vyšetření nebo při kontrole.